Läksime üle uuele tarkvarale!

Lugemiseks kuluv aeg: 45 sek.

Täna ööselt toimus tarkvaravahetus ning hetkel tundub kõik toimivat plaanipäraselt.

Suured tänud meie IT tiimile, kes varahommikuni süsteemiuuendusega tegeles!

Mõned tähelepanekud:

 • kõik kasutajad said e-kirja salasõna vahetamise lingiga (kirjutasime sellest lähemalt ka meie üleeilses uudiskirjas). Salasõna vahetuse põhjuseks on vajadus kõik kasutajad ning nende andmed uuesti autentida;
 • peale salasõna vahetus tuleb sisse logida oma e-maili aadressiga!
 • peale salasõna vahetust tuleb kasutajatel uuendada kasutajakontoga seotud isikuandmed;
 • investeeringuid teinud kasutajatele tuletab infosüsteem meelde vajadust uuendada ka investeerimiskontoga seotud andmeid (sellest annab märku punane meeldetuletusriba ning sellest vabanemiseks tuleb investeerimiskonto uuesti aktiveerida ja aktiveering SMS sõnumiga kinnitada).

Meie infosüsteem on hetkel kasutatav nii inglise- kui ka eestikeelsena, keelevaliku saate teha ekraani ülemises paremas nurgas oleva rippmenüü kaudu.

Head andmete uuendamist!

8 comments

 1. Uus lahendus tundub esmapilgul pikk samm edasi. Hea töö. Siiski paar asja, mis tekitasid küsimusi.
  1) Punane hoiatus, et mu investeerimiskonto andmed vajavad täiendamist. See ei kipu kuidagi ära kaduma ka pärast kõigi küsitud andmete edastamist.
  2) “Kustuta märge juhul, kui Sa EI OLE tegelik kasusaaja”. Mina olen tegelik kasusaaja, aga ma ei saanud andmeid esitada muidu, kui pidin tegema sinna kastikesse linnukese. See andmeblokk on natuke segaselt esitatud. Ma ei saa siiani aru, kas ma oleksin pidanud sinna UUESTI oma andmed kirja panema või tegema selle linnukese.
  3) Kas investeeringus osalenud investorite nimekiri on miskipärast vajalik info kõigile investoritele? Võimalik, et mõned investorid pigem ei avalikustaks oma nime?

  1. Olavi, tänud kommentaaride eest.
   Punase hoiatuse vastu peaks aitama lehekülje refresh.
   Kasusaaja tuleb märkida ainult juhul, kui sa ise see ei ole (nt ettevõtte puhul ettevõtte omaniku andmed). Vaatame seda probleemi ja teeme paremaks.
   Samuti muudame kaasimvestorite nime kuvamist nii, et näha oleks ainult eesnimi.

   Palun anna teada, kui miskit häirivat veel silma hakkab – teeme paremaks!

 2. Tere, veebileht ei luba Konto andmed salvestada, nupp “Salvesta Konto Andmed” on väljalülitatud millegipärast, isegi kui panen kõik andmed sisse.

  Version: 32.0.1948.69 – Opera is up to date
  Update stream: Stable
  System: Windows 8.1 64-bit (WoW64)
  Browser identification
  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/45.0.2454.93 Safari/537.36 OPR/32.0.1948.69

  Selline viga annab js konsoolis, kui avan dialogi:

  TypeError: Cannot read property ‘toLowerCase’ of undefined
  at Object.fn (frontend-1.1.1.js:34)
  at n.$digest (frontend-1.1.1.js:12)
  at n.$apply (frontend-1.1.1.js:12)
  at f (frontend-1.1.1.js:11)
  at r (frontend-1.1.1.js:12)
  at XMLHttpRequest.v.onload (frontend-1.1.1.js:12)(anonymous function) @ frontend-1.1.1.js:12(anonymous function) @ frontend-1.1.1.js:11n.$digest @ frontend-1.1.1.js:12n.$apply @ frontend-1.1.1.js:12f @ frontend-1.1.1.js:11r @ frontend-1.1.1.js:12v.onload @ frontend-1.1.1.js:12

  1. Tere Dmitri,
   Kas sa mõtled kasutajaks registreerimist või investeerimiskonto avamist? Investeerimiskonto avamisel ei luba süsteem salvestada, kui andmeväljad on täitmata või ebakorrektselt täidetud. Nt kas sa oma telefoninumbri sisestasid formaadis +372… (Pluss on kohustuslik sümbol)?kui sul konto avamine ebaõnnestub, siis palun kirjuta meile info(at)Crowdestate.eu ja me proovime aidata!
   Parimat
   Loit

   1. Tere,

    mul on konto juba tehtud, ma tahan konto andmed täiendada (sest see on pooltühi). Vaatasin läbi ja kõik andmed peavad korras olema, nii et peaks salvestama aga ei luba nuppu vajutada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.