Our new platform is live now!

Reading time: 45 sek.

Thank you for your patience! Our IT systems were upgraded tonight and our new platform is up and running!

Congratulations and thanks to our IT team, who spent most of the night finalising the upgrade.

Some important notes:

 • all registred users received a pasword reminder e-mail form us (as described in our newsletter sent on Wednesday). All users are asked to pass the re-authentication process  and change ther passwords;
 • please use your e-mail address to log in!
 • After the password has been updated, users are asked to update their user account data;
 • We ahev opened investment accounts for our investing members and their hldings have been transferred to their accounts. Investing members are also asked to re-activate their investment accounts (the activation request is displayed as a red notification bar). Re.activation means updating investment acount data and verifying it by a unique SMS code;

Our website is now available both in English and Estonian, and new languages will be added soon. You can make your language selection from the top-right language selector.

Thank you!

8 comments

 1. Uus lahendus tundub esmapilgul pikk samm edasi. Hea töö. Siiski paar asja, mis tekitasid küsimusi.
  1) Punane hoiatus, et mu investeerimiskonto andmed vajavad täiendamist. See ei kipu kuidagi ära kaduma ka pärast kõigi küsitud andmete edastamist.
  2) “Kustuta märge juhul, kui Sa EI OLE tegelik kasusaaja”. Mina olen tegelik kasusaaja, aga ma ei saanud andmeid esitada muidu, kui pidin tegema sinna kastikesse linnukese. See andmeblokk on natuke segaselt esitatud. Ma ei saa siiani aru, kas ma oleksin pidanud sinna UUESTI oma andmed kirja panema või tegema selle linnukese.
  3) Kas investeeringus osalenud investorite nimekiri on miskipärast vajalik info kõigile investoritele? Võimalik, et mõned investorid pigem ei avalikustaks oma nime?

  1. Olavi, tänud kommentaaride eest.
   Punase hoiatuse vastu peaks aitama lehekülje refresh.
   Kasusaaja tuleb märkida ainult juhul, kui sa ise see ei ole (nt ettevõtte puhul ettevõtte omaniku andmed). Vaatame seda probleemi ja teeme paremaks.
   Samuti muudame kaasimvestorite nime kuvamist nii, et näha oleks ainult eesnimi.

   Palun anna teada, kui miskit häirivat veel silma hakkab – teeme paremaks!

 2. Tere, veebileht ei luba Konto andmed salvestada, nupp “Salvesta Konto Andmed” on väljalülitatud millegipärast, isegi kui panen kõik andmed sisse.

  Version: 32.0.1948.69 – Opera is up to date
  Update stream: Stable
  System: Windows 8.1 64-bit (WoW64)
  Browser identification
  Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/45.0.2454.93 Safari/537.36 OPR/32.0.1948.69

  Selline viga annab js konsoolis, kui avan dialogi:

  TypeError: Cannot read property ‘toLowerCase’ of undefined
  at Object.fn (frontend-1.1.1.js:34)
  at n.$digest (frontend-1.1.1.js:12)
  at n.$apply (frontend-1.1.1.js:12)
  at f (frontend-1.1.1.js:11)
  at r (frontend-1.1.1.js:12)
  at XMLHttpRequest.v.onload (frontend-1.1.1.js:12)(anonymous function) @ frontend-1.1.1.js:12(anonymous function) @ frontend-1.1.1.js:11n.$digest @ frontend-1.1.1.js:12n.$apply @ frontend-1.1.1.js:12f @ frontend-1.1.1.js:11r @ frontend-1.1.1.js:12v.onload @ frontend-1.1.1.js:12

  1. Tere Dmitri,
   Kas sa mõtled kasutajaks registreerimist või investeerimiskonto avamist? Investeerimiskonto avamisel ei luba süsteem salvestada, kui andmeväljad on täitmata või ebakorrektselt täidetud. Nt kas sa oma telefoninumbri sisestasid formaadis +372… (Pluss on kohustuslik sümbol)?kui sul konto avamine ebaõnnestub, siis palun kirjuta meile info(at)Crowdestate.eu ja me proovime aidata!
   Parimat
   Loit

   1. Tere,

    mul on konto juba tehtud, ma tahan konto andmed täiendada (sest see on pooltühi). Vaatasin läbi ja kõik andmed peavad korras olema, nii et peaks salvestama aga ei luba nuppu vajutada.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *