Sipelga 3 on Eesti esimene ühisrahastatud kinnisvaraprojekt

Lugemiseks kuluv aeg: 1 min.

Eelmise nädala reedel avalikustatud Crowdestate’i teine kinnisvara ühisrahastamise võimalus märgiti investeerimishuviliste poolt juba teisipäeva lõunaks täis ning rahastussoovide arv ületas märkimisväärselt meie poolt seatud investeerimiseesmärke.

46 ühisrahastaja poolt investeeritava 665.600 euro osalusel arendab Mitt&Perlebach ettevõtete gruppi kuuluv Hepsor OÜ 2015 aastal Mustamäel asuvasse Sipelgapesa elurajooni 41 korteriga elumaja.

Ühisrahastajate ülisuur huvi tuli meile üllatusena, olime arvestanud vähemalt 2-3 nädala pikkuse rahastamise perioodiga.

Selle investeerimisvõimaluse kasuks rääkis kombinatsioon tugevast arendajast, heast asukohast, lühikesest investeerimisperioodist ning atraktiivsest tootluse prognoosist.

Ühisrahastud investeeringu oodatava tootluse prognoos jäi vahemikku 18,7 – 29,6% aastas.

Suure huvi tõttu ei olnud kõikidel huvilistel kahjuks võimalik selle projekti rahastamisel osaleda.

Hakkame Sipelga 3 arendusprojekti puudutavaid uudiseid ja teadeid oma blogis regulaarset avaldama.

Crowdestate OÜ on Skandinaavia ning Baltikumi esimene ja ainus kinnisvara ühisrahastamisplatform, mis teeb kinnisvarasse investeerimise lihtsaks ning kättesaadavaks igale soovijale. Crowdestate OÜ on asutatud jaanuaris 2014 ning tegevust alustati juunis 2014. Seitsme tegevusnädala jooksul on Crowdestate’iga liitunud juba ligi 600 kinnisvara ühisrahastamisest huvitatud inimest.