Come verificare la tua identità?

Verifitseeritud isikud

Tempo di lettura: 1 min.

Crowdestate richiedere a tutti gli investitori di verificare la propria identità per maggiore sicurezza ed evitare potenziali frodi.

Ad oggi, è necessario verificare la propria identità per creare un nuovo conto di investimento o utilizzare l’Autoinvest. Qui di seguito, una breve guida per effettuare la verifica.

IMPORTANTE:

 • Assicurati che il nome sotto “Il mio profilo” ci sia lo stesso presente sul tuo documento.
 • Google Chrome è il browser che ti consigliamo di utilizzare per effettuare la verifica.
 • Sarò necessario usare una fotocamera (webcam del pc, dello smartphone o del tablet).

1. Vai a “Il tuo profilo” e seleziona “Verifica dell’identità”

2. Accetta termini e condizioni per il trattamento dei dati personali biometrici

Dopodiché, cliccando su “CLICCA QUI PER VERIFICARE”, verrai rimandato alla pagina di “Veriff” per effettuare la verifica.

Dovrai nell’ordine:

 1. Confermare termini e condizioni di Veriff
 2. Consentire l’accesso alla webcam del pc, smartphone o tablet.
 3. Selezionare il tipo di documento da utilizzare: Carta di identità, PassaportO, Patente di guida o Permesso di Soggiorno.

3. Dopo aver cliccato “Confirm” (Conferma), avrai accesso agli ultimi passi per completare la verifica.
Dovrai nell’ordine:

 1. Scattare una foto chiara e visibile del tuo viso
 2. Scattare una foto del fronte del documento scelto
 3. Scattare una foto del retro del documento scelto

4. Se è tutto OK, clicca su “Conferma” e aspetta la mail di conferma dell’avvenuta verifica. 
Nell’attesa, vedrai comparire la scritta “Pending” (in sospeso) accanto alla sezione di verifica del tuo account.

Il processo di verifica può durare fino a un paio di giorni.
Una volta verificata la tua identità, puoi creare un nuovo conto di investimento o utilizzare liberamente il tuo conto attuale.

Hai un Conto di investimento intestato alla società?

Il processo è diverso rispetto a quello per gli investitori persone fisiche.

Vai sulle impostazioni del tuo conto di investimento (Overview – Impostazioni – Modifica impostazioni conto), documentazione relativa al conto, scegli file e carica la documentazione.
Attendi poi la mail di conferma.

Per qualsiasi domanda, puoi scrivere a italy@crowdestate.eu e saremo felici di aiutarti.

E’ tempo di verifica! 🙂

Guarda il video e segui le istruzioni per completare la verifica della tua identità!

19 comments

 1. Tere !

  Meil eestis on sellise klounaadi asemele mõeldud välja juba ammu elektrooniline ID – ID-kaart, Mobiili ID ja muud sellised teenused.
  Pange asi tööle ja teeme ka tuvastuse kohe ära.

   1. Tere,

    Et siis pigem astume tehnoloogias sammu tagasi ja ei kasuta turvaliseid tehnoloogiad, mida saaka kasutada ka näiteks E-resident.
    Kahju.

     1. Tere,

      Tänud vastuse eest. Viidatud blogipostituse lingil pole küll sõnagi juttu valikutest, või nende tegemistest.
      Arusaadav, et mõistlik on kasutajaid tuvastada. Ka on arusaadav, et on lihtne langeda start-up’i müügijutu võrku (hea et vähemalt Eesti start-up).
      Teistpidi oleks ilus, kui me kõik koos tutvustaks maailmale Eesti tugevusi – elektroonilist ID-d, mida saavad ka “paljud välismaised investorid” soovi korral kasutada.
      Veriffi jutt on kena, aga siiski tekib tõrge enda pildistamisesel ja ka dokumendi pildistamisel – kui selleks tegelikult vajadust ei ole (isiku tuvastamise mõistes).

      Tasuks siiski veelkord mõelda, kas vaid ühele kaardile koga asi ülesehitamine on mõistlik.

   2. Tere,

    Et siis pigem astume tehnoloogias sammu tagasi ja ei kasuta turvaliseid tehnoloogiad, mida saaks kasutada ka näiteks E-resident.
    Kahju.

 2. /Users/tiiujarviste/Desktop/Veriff.pdf
  Jäin indentifitseerimise juures toppama veriff ” error.safari_not_supported”
  Alati heade soovidega
  T.

 3. Kas Crowdestate on kursis, et valitud “kõigile sobiva” teenuse kasutustingimused eksisteerivad VAID ingliskeelsena on seega tühised EV õigusruumis? Või on Crowdestate oma aadressi EV õigusruumist ära kolinud?
  Soovitan rääkida pädeva juristiga. Kelkimised “kõigile sobiv” ja “kui ei meeldi mine ära” ei ole usaldust müüvale ettevõttele sobilik suhtlusviis.

 4. Mulle ka ei meeldi see pildistamise asi. Tahan lihtsalt id-kaardiga autentida! Te päriselt ei hakkaGI seda võimaldama? Põhjendusega, et “suur hulk investorid on välismaalased”?? Sellise suhtumise korral ma vist aitan teil seda välismaalaste osakaalu veelgi suurendada varsti. Olen pettunud ja kaalun tõsiselt teie kaudu investeerimisest loobumist.

   1. Kahjuks viidatud blogipostitusest ei selgu tegelikult, miks otsustasit isikusamasuse tuvastamiseks kasutada ainult Veriffi teenust. Miks mitte alternatiivsed meetodid? ID-kaardiga sisselogimine, mobiil-ID, smart ID, füüsiliselt kontorisse kohale tulemine?
    Ehk kui pole nõus või võimalik Veriffi teenust kasutada, siis jääb investor sisse pandud rahast ilma? Mida arvavad sellisest sammust Andmekaitse Inspektsioon või Finantsinspektsioon?

 5. Kas tõesti ei olnud paremat koostööpartnerit valida kui see veriff, kus ma pean veebikaameraga pildi tegema? Esimesed korrad arvasin, et see teenus on lihtsalt katki, kuna ma ei osanud oodata, et veebikaamera võiks vajalik olla tuvastamise jaoks (miks ma ei või lihtsalt oma ID kaardist pilti saata?)

  Nüüd ma olen proovinud telefoniga teha endast ja ID kaardist pilte ja olen kahel korral saanud ainult “palun proovi uuesti” emaili tagasi. Telefon on pixel 2 mis peaks olema piisavalt hea kaameraga ometi, lihtsalt läbi veriff rakenduse ei ole võimalik fokuseerida ja pilti ma ise teha ju ei tohi??

 6. Tõepoolest, ülalnimetatud link jutustab pikal-laialt identifitseerimise vajalikkusest, mitte sellest, miks on valitud ainsaks meetodiks veider kaamera ees jahmerdamine.
  Kas tõesti on võimatu lubada autentimist nii Veriffi teel kui ka ID-kaardi teel????????
  Iga klient siis ise otsustab, millist meetodit kasutab.

 7. Kulla Sille kippar, olen juna 76 vana ja ei jaga muhvigi estiatud idendifitseerimise moodusest. Lugesin, et palju kommenteerijad on sama meelt, et pildistamine on tegelikult inimese idenditeedi rikkumine (ma ei soovi lihtsalt oma õnnetud nägu kellegile näidata) ning paljudele isegi ebasobiv mitmetel põhjustel. Mõelge asi ümber ja tehke uus variant ID kaarti kasutamisega. Pealegi verifitseerimine on täiesti tundmatu asi ja ei oma usaldusväärsust. Hea Sille Kippar, sellise keerulise nõudmisega tekitate paljudes investorites, kes oma, võib-olla viimase raha, paigutasid sellesse investeerimisfondi, et teadmata riskiga, raha veidi vanaduspõlves oma tervise huvides juurde saada. Sille, mõtle nende inimeste peale, kes usaldasid oma raha fondile, ja nüüd tekitate nendes kahtlusi selle uue idendifitseerimisega. Hea meelega küsiks oma raha tagasi, mille investeerimisfondi panin aga tõenäoliselt on see veelgi keerulisem või hoopis võimatu toiming. Jääm ootama vastust minu personaalsele E-aadressile, mis on kirjas minu investeerimise lepingus.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *

Questo sito usa Akismet per ridurre lo spam. Scopri come i tuoi dati vengono elaborati.