Autoinvest automaatne investeerimine – uuendus Crowdestate platvormil

Crowdestate Autoinvest for Investor

Lugemiseks kuluv aeg: 1 min.

Crowdestate platvormil on Novembrist alates kõikidele investoritele kättesaadav automaatse investeerimise funktsioon, mis aitab vähendada investeerimisega seotud ajakulu – seadista Autoinvest, kindlusta et investeerimiskontol on vabad vahendid, ning investeerimiskorraldused teostatakse projekti eelbroneerimisperioodi avanemisel automaatselt. Investeeringu teostamisel saab investor investeerimiskontole märgitud e-postiaadressile ka tavapärase kinnituse summa broneerimisest.

Loit Linnupõld – Autoinvest teeb investeerimise mugavamaks ja kiiremaks

“Crowdestate on rahvusvaheline platvorm, millel investeerivad regulaarselt investorid kümnetest erinevatest riikidest. See tähendab muuhulgas ajavahesid – näiteks Eestis kell 15:00 avanev investeerimisvõimalus võib mõnes riigis tähendada, et investor peab ärkama öösel kell 3, et oma investeerimiskorraldus teostada. Samuti ei pruugi ka Eesti investoritel olla võimalik just investeerimisvõimaluse avanemise hetkel kodulehele sisse logida. Vastuseks just investoritelt tulnud palvetele luua automaatse investeerimise funktsioon, arendasimegi välja Autoinvesti. Investor defineerib just tema jaoks sobivad parameetrid, mille alusel automaatseid investeeringuid teostatakse. Loomulikult jääb investoritele alati võimalus ka muudesse, Autoinvesti parameetritest välja jäävatesse projektidesse investeerida sellekohase investeerimiskorralduse platvormil sisestades.”

Parameetrid, mida automaatseks investeerimiseks seadistada saab on muuhulgas:

  • Investeeringu summa. Seadistada saab minimaalse ja maksimaalse sobiva summa. Kui määratud on vahemik, investeeritakse kontol olevate vabade vahendite ulatuses kuni maksimaalse seadistatud summani. Näide: minimaalne sobiv summa on 100€ ning maksimaalne 1000€, investeerimiskontol on aga 640€. Autoinvest teostab sobivasse projekti investeeringu summas 600€.
  • Oodatav tulusus
  • Sobiv investeerimisperiood
  • Investeeringu liik
  • Riik

Oluline teave Autoinvest funktsiooni kohta

  1. Ühele investeerimiskontole võib seadistada mitu Autoinvesti erinevate kriteeriumidega. Nii võib näiteks ettevõtete rahastamise projektidele määrata ühtede parameetrite ning kinnisvarasse investeerimise investeerimisvõimalustele teiste parameetritega Autoinvesti.
  2. Autoinvest teostab investeerimiskorralduse vaid kontol olevate vabade vahendite arvelt. Kui vabad vahendid on kontolt otsas, investeerimiskorraldust ei teostata.
  3. Autoinvestiga ei kaasne tasusid.
  4. Seda saab igal ajal panna pausile, muuta kriteeriume, taasaktiveerida või sulgeda.
  5. Investeeringu teostamisel allkirjastatakse investori nimel ka tavapärane laenuleping, mis kajastub investeerimiskonto lepingute all.

Autoinvest rakendub eelbroneerimisperioodi avanemisel ning sel viisil investeerides ei kehti eelbroneerimislimiit. Investeerida saab Autoinvestis seadistatud maksimaalses summas, kontol olevate vabade vahendite ulatuses.

Automaatse investeerimise funktsiooni aktiveerimiseks vali oma investeerimiskonto vaates valik „Autoinvest“. Logi sisse oma kontole ning seadista oma esimene automaatne investor!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga